aaa

Indie 2020

Určeno všem ženám za odměnu

Pojeď s námi na mystickou 

,,Cestu tvých snů "

21 dní transformační cesty do tvého nitra v zemi, kde se dotkneš podstaty svého bytí. Budeš odpočívat, meditovat, cvičit jógu, každý den prožiješ neopakovatelné spojení, které Indie zaručeně zesílí. 

Už dlouho jsi neměla čas pro sebe?

Zahltily tě povinosti?

Nikdy jsi se neodvážila mimo rodinou dovolenou vyrazit na cestu svých snů?

Nebo jsi byla v Indii  s jógou, ale nestrávila noc v ašrámu, jako v románu ,,Jíst, meditovat, milovat"?

Toužíš alespoň jednou za život udělat něco dobrodružného jen pro sebe?

S námi se Indie dotkneš opravdově.

Potřebuješ se cítit konfortně a bezpečně?

My jsme takovou cestu připravily!

Postaráme se o tvoje letenky, vyřídíme ti víza,  poletíme, jako tvůj doprovod, budeme každý den po tvém boku, ukážeme ti, kde si nakoupit...

Zajistíme 3x za den, abys byla sytá, budeme spát v hotelu, ale navštívíme i slíbený ašrám. Zažiješ ajurvédskou procedůru,  vykonáš pooju za své zemřelé předky, navštívíme astrologa, staneš se na jeden den indickou princeznou a ještě mnohem více. 

"Indie jako kniha, kterou jsi někdy džela v rukou, ale nikdy neotevřela. Pro to, aby jsi ji porozumněla, musíš jít dál za smyslové vnímáni, dál kam tě zrak sám nepustí. Naše smyslové vnímáni je omezeno a schopno vidět pouze špínu, chudobu, hukot ulic.Tahle překrasná a magická země obklopena Otcem Himaláyem a matkou Gangou má však mnohem větší hloubku, nežli se na první dojem zda.Proto zkus vidět dál, než-li tvůj zrak dovolí. 

Kdo jsme?

Jsme holky z Jeseníku!

Nikol, je mi 27 let a pocházím z krásy Jesenických hor, kde jsem se narodila. Mým povoláním bylo sociální pracovnice a pečovatelka. Vždy jsem ale chtěla studovat psychologii, protože jsem chtěla porozumnět člověku jako bytosti.Až za nějaký čas jsem si však uvědomila, že lidem nemůžu porozumnět pouze s pomocí knih a skript, které by mi byly rozdány na vysoké škole,ale musím se vydat na cestu a žít s nimi nějákou dobu,zažít chudobu a život jak žijí jiné kultury a národy.Proto už jsem  pět let na cestě, která vede mimo Českou republiku a můj celý život nesu sebou v jednom batohu. Z deseti zemí a pěti kontinentů, které jsem ve světě navštívila mi Indie přirostla a rezonovala nejvíce s mým srdcem. Proto bych se s Vámi ráda podělila o své zážitky a zkušenosti na vlastní kůži. Pouhé vyprávění však nemůže přinést člověku stejnou zkušenost a hlavně porozumnění, proto bychom vás rády pozvaly,aby jste se na tuhle cestu vydaly s námi!


Andrea, jsem vdaná od roku 1993 s jedním mužem a z našeho vztahu máme  3 děti.Můj život byl protkáván nemocemi celé rodiny, včetně mě a já jsem se rohodla nepředávat tento status svým dětem. To mou cestu vedlo, homeopatii, psychoterapiemi, cestou meditací... až mě přivedla na cestu terapeutky. Přes 10 let se věnuji alternativní medicíně, meditacím, ženským kruhům a především rodinnému životu. Ráda vařím a ze všech kuchyní světa se stala mou nejmilovanější právě ta indická. Chtěla bych nabídnout i vám ochutnávku této země, protože dnes přesně vím, co všechno může Indie za koření pro život nabídnout i tobě. Navštívila jsem přes 25 zemí a 4 kontninenty. Indie je zemí, která se dotkla mého srdce a pronikla hluboko do mé duše. Je tak velká, tak jiná od zbytku světa a toužím to poznání sdílet s tebou!


A co máme společné?

Lásku k Indii !

A nejen to, jsme ženy, jsme pečovatelky, jsme organizátorky, jsme nadšené cestovatelky, jsme komunikativní, ale rády se noříme do ticha, milujeme ženský kruh, meditaci, jógu, indické jídlo, hudbu, tanec, přírodu, přírodní medicínu. Budeme vám číst příběhy a zprostředkujeme vám zajímavá setkání. Zveme vás na cestu seberozvoje i sebepoznání. Je cestou očisty a sebepřijetí. 

A možná jsme mohly vzít batoh a nechat si náš plán jen pro sebe a užít si plnými doušky vše, co jsme si připravily, ale nejde to. Přišel čas, kdy se musíme podělit. Tato cesta přišla od někud zhůry a my jdeme s tím, co přichází.

Na tuhle cestu můžeš jet i s kufrem.

Zajistili jsme pro vás autobus a uzpůsobily cestu tak, aby šla víc do hloubky a prožitku. Proto jsme vybraly Váránasí, Rishikesh, Agra a Dillí bude přiletová a odletová stanice.

Proto si zajisti své místo včas, protože počet žen je omezen, kvůli hladké organizaci a již při tvoření plánu, jsou některá místa obsazená.


Uzávěrka je v říjnu 2019

Po zakoupení letenek dostaneš potřebné instrukce.Termín je plánován na leden/únor 2020 (dle letenek).

Místo je rezervováno až po uhrazení zálohy.

V případě zájmu volej nebo piš na

tel. 602 588 541

nebo  napiš na e mail :

andrea@heckelova.cz

 

 

Aktuality 2019

Rozvrh meditárny:

Setkání smyslů pro ženy 15.12. od 7:30

Jednou za měsíc info na 602 588 541

více na

PONDĚLÍ

Jóga s Markétkou 

16:00-17:30

tel. 777 148 932

Vede Markéta Víchová

Jóga s Maruškou

17:45-19:00

tel. 720 948 015

Vede Marie Macková

ÚTERÝ

CCHI KUNG s Haničkou

16:30-18:30

tel. 737 283 786

Vede Ing. Hana Pavlištová

Jóga s Renčou (RYJO)

 19:00 - 20:30

tel. 739 073 377

Vede Renata Bilíková

více na

STŘEDA

Jóga s Maruškou

od 17:30

tel. 720 948 015

Vede Marie Macková

Viniyasa Flow a Ashtanga s Leničkou

od 19:00

tel: 775 486 552

Vede Lenka Kutláková

ČTVRTEK

Jóga s Markétkou

10:00 -11:30

tel. 777 148 932

Vede Markéta Víchová

Rekondiční cvičení s Maruškou Vršanovou

od 18 hod

tel. 608 611 714

Vede Marie Vršanová

více o Marušce

Africké bubnování

od 19 hod

tel. 602 475 373

info: Honza Škrabal

Pátek

od 17:15 Yin Yoga s Leničkou

info: 775 486 552

Vede Lenka Kutláková

 

Regeneračním centru Harmonie / Andrea Heckelová.

Doporučuji sledovat web, případné změny budu aktualiovat zde, děkuji za pochopení a přeji nádherné dny vám všem!

 

 

Individuální terapie

 Jeseník / Praha

Regenerační centrum Harmonie

Terapie s tělovými svícemi

o terapii se více dozvíte zde

Ošetření těla s aura somou

Aura Soma / výklad

více o terapii s Aura Somou se dozvíte zde

Terapie Access Bars® 

více o terapii

Těším se na setkání !